Co je u nás nového?

Přírodní fitness

08.01.2020

Na letní sezónu 2020 pro vás chystáme přírodní fitness v parkovém lese s malým jezírkem 150m od penzionu. Toto příjemné místo určitě přijde jistě vhod v parném létě pro relaxaci nebo případně protažení těla.

Nové přírodní jezírko

03.03.2015

Zprovoznili jsme pro vás 2 přírodní jezírka přímo nad penzionem, kde si můžete ulovit pstruha nebo jen relaxovat za příjemného šumění šumavské průzračné vody.

Cyklovýlety s GPS a cyklistická stanice první pomoci v penzionu Jeřabina

30.05.2014

Ve spolupráci s bikery z teamu Javornickeokruhy.cz Vám doporučujeme opravdu netradiční supr  zážitek na kole. Postup:

 

1)      V našem penzionu Jeřabina si půjčíte GPS navigaci, ve které jsou nahrány cyklistické okruhy, které byste sami určitě netrefili, a vyrazíte.

2)      Nestačíte se divit, jak je okolí Javorníku na Šumavě krásné a jak Vám to jde. Především červené trasy skutečně vedou velmi poklidnými místy.

3)      Po návratu můžete využít zázemí penzionu Jeřabina k regeneraci, nebo občerstvení a těšit se, až si projedete další okruh.

 

 

Podrobný popis okruhů naleznete na http://www.javornickeokruhy.cz/ . Okruhy jsou dle obtížnosti rozděleny do dvou kategorií, přičemž modrá je vhodná i pro rodiny s dětmi.

V penzionu Jeřabina můžete zapůjčit, popř. koupit základní potřeby k údržbě kol: nářadí, lepení, nejběžnější rozměry duší, kompresor, vapku na umytí strojů.

Pokud MTB kola s sebou  nemáte nevadí, můžete si vybrat z nabídky naší půjčovny.

Cena za pronájem GPS navigace včetně instruktáže je 100,- Kč/den.

Jaro je tady

15.04.2013

Hurá. Konečně je tady jaro. Bledule v trávníku okolo bazénu jsou toho jasným důkazem - podívejte se na webkameru. Svěží šumavská příroda a my už se na vás těšíme.

Ideální sněhové podmínky

16.02.2013

Na Šumavě panují ideální sněhové podmínky. Svah u penzionu je vzorně upraven, stejně jako běžecké stopy. Náš vlek je navíc letos vybaven plynulým nastavením rychlosti a tak i děti se bez problému vytáhnou nahoru i na saních a bobech. Tak neváhejte a zarezervujte si poslední volné pokoje. Těšíme se na vás.

Zima je tu !!!

27.10.2012

Tak 27.10. k nám letos poprvé zavítala zima, tak jsme stránky oblékli do zimního kabátku. Je nejvyšší čas vyrazit do sklepů a garaží a oprášit lyže, sáňky, snowboardy ....

Nová webkamera!

19.04.2012

Abyste mohli sledovat jak je u nás krásně, nainstalovali jsme pro vás novou webkameru s vysokým rozlišením a teploměrem. Za dobrého počasí můžete na snímku vidět panorama Boubína - nejvyšší kopec úplně vlevo, nebo také sjezdovku Kobyla na Zadově, která se schovává za stromy vpravo.  Nejlepší ovšem je, si to vychutnat na vlastní kůži, tak neotálejte a přijeďte na Šumavu. Těšíme se na Vás.

Ubytování za mimosezónní ceny

01.04.2012

Od 1.4. platí mimosezónní ceny na ubytování.  Zima sice ještě sem tam vystrkuje růžky, ale šumavské jaro jasně vítězí. Důkazem jsou rozkvetlé bledule, které už vykukují z trávy před bazénem -  můžete vidět na webkameře :-).  Přijeďte si na Šumavu užít probouzející se přírodu. Těšíme se na vás.

Poslední volné pokoje na jarní prázdniny!

12.02.2012

V období jarních prázdnim máme ještě volné pokoje. Tak neváhejte a přijeďte na Šumavu. Jsou tu ideální sněhové podmínky, vlek v provozu a svah vzorně upraven. Mrazy už snad také trochu poleví. Tak šup šup na Jeřabinu :-).

Aktuální teplota

11.3°C

Co je u nás nového?

Přírodní fitness

08.01.2020

Na letní sezónu 2020 pro vás chystáme přírodní fitness v parkovém lese s malým jezírkem 150m od penzionu. Toto příjemné místo ur...více »

Nové přírodní jezírko

03.03.2015

Zprovoznili jsme pro vás 2 přírodní jezírka přímo nad penzionem, kde si můžete ulovit pstruha nebo jen relaxovat za příjemného šu...více »